Image

Прокрутите, пожалуйста, вниз для ознакомления с информацией на русском языке. 


Herkese merhaba, ismim Bülent. Normalde yatırım danışmanıyım. Eğitimim University College London BSc Ekonomi. 2 çocuğum var ve şu anda Ukrayna'da ve ayrıca Essex ve Londra, İngiltere’de yaşıyorum.

Son 5-6 yılda Ukrayna'nın birçok şehrini gezdim. Ayrıca Avrupa'nın hemen hemen her ülkesini (Liechtenstein dahil :)

Covid19 kısıtlamaları nedeniyle Ukrayna'yı ziyaret etmeyi düşünen insanlar için biraz karmaşalık mevcut. Şu an Ukrayna ziyaretçilere ve turistlere açık. Gezilecek yerler, restoranlar, gece hayatı vb. gece gündüz neredeyse tam kapasite işlemektedir.

Ayrıca P2GO TV adında bir YouTube kanalı kurdum. Ukrayna ile ilgili en son seyahat, turizm haberleri ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen abone olun.

Operasyon ekibimiz, son gelişmelerden bu yana, Klinikler, Sigortacılar, Bakanlıklar, Konaklama mekanları, Havayolları, Otobüsler, Trenler, Telefon şirketleri, Tur operatörleri vb. ile ilgili birçok veri topladı. Her gün de daha fazla bilgi edinip ve geliştiriyoruz.

Sattığımız ürünler:

1- UKRI Hizmeti (Ukrayna faaliyetli zorunlu Covid19 Sigortası)

Bu, Ukrayna'da kaldığınız süre boyunca Covid19 ile ilgili bir tedaviye ihtiyacınız olursa, sağlık harcamalarını karşılayan, Ukrayna faaliyetli zorunlu covid-19 sağlık sigortasıdır. Ukrayna'da ikamet etmeyen herkes uçağa binmeden önce bu sigortaya ihtiyacı vardır. Aksi takdirde uçağa alınmayabilir, veya geri gönderilme riski ile karşılaşabilirsiniz. 

YEŞİL BÖLGE bir ülkeden seyahat ediyorsanız, bu sigorta Ukrayna yetkililerin sizden isteyeceği tek belgedir. KIRMIZI BÖLGE bir ülkeden seyahat ediyorsanız, bu sigortaya ve ayrıca aşağıda açıklayacağımız diğer gereksinimlere de ihtiyacınız olacaktır. Güncellenmiş tam liste için, lütfen renkli bağlantılara tıklayın veya ilgili web sayfalarımızı ziyaret edin. 69 TL muhtemelen piyasadaki en uygun fiyattır. Çalıştığımız şirketler köklü Ukraynalı Sigorta kuruluşları ve güvenlidir. Ayrıca SİZİN adına aracı olarak hareket ettiğimiz ve işleme tanık olduğumuz için daha da güvenilir hale gelir. Biz, sizin adınıza, ileride oluşacak bir ihtilaf durumunda sizin haklarınızı korumakla yükümlüyüzdür.

Bu sigortanın bir başka olumlu yanı, aynı iş günü içinde başlatabilmemizdir. Bazı sigortacıların poliçenizi başlatmak için en az 1 veya 2 haftaya ihtiyacı vardır. Yakın zamanda seyahat etmeyi düşünüyorsanız oldukça avantajlıdır.

Poliçe maksimum teminatı, 55 yaşın altındaki herkes için, 10.000 uah dır  ve 1 AY sürer. Çocuklar için indirim yapılmaz. Daha az gün için indirimli fiyat sunmuyoruz. 55 yaşın üzerindeyseniz, daha uzun bir zaman ölçeğine veya daha yüksek bir maksimum teminata ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçtiğinizde bunu belirtin. Size, yine uygun bir fiyat sunacağız. Bu poliçe, ülkede ikamet etmeyenlerin Ukrayna'ya girişine ilişkin yasal gerekliliği yerine getirmekte ve Ukrayna Yetkililerinin Sınır Kontrolü için yeterli olacaktır. Size e-posta ile bir PDF dosyası göndereceğiz. Varışınızda veya uçağa binmeden önce havayoluna, Sınır Kontrolüne ibraz etmeniz için bir kağıt çıktıyı şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca, tek yasal ve damgalı orijinal belgeyi de sizin için saklayacağız. Gelecekte herhangi bir talepte bulunulduğunda, Sigorta sağlayıcınız isterse, herhangi bir Ukrayna adresine ÜCRETSİZ olarak postalayacağız. Yalnızca VisitUKR'ın üst yönetiminin, bu dosya ve bilgilere erişebilir yetkisi vardır. Poliçenin sona ermesi üzerine, yok edilir. Daha fazla bilgi için lütfen Yasal Uyarı Sayfamızı BURAYA tıklayarak ziyaret edin.

Veri Koruma İlkelerimiz ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz, Gizlilik Koşulları sayfamızı da BURAYA tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

VisitUKR ve web sitesi VisitUKR.com, S80 Advertising Limited ana şirketimizin varlıklarıdır. 12779493 Şirket Numaralı Özel Limited Şirkettir. İngiltere ve Galler'i kapsayan yasal yargı mahkemelerine tabidir. İşte Kuruluş Belgesinin bir kopyası:

Poliçemiz, yabancı ziyaretçilerin daha iyi okuyup anlamaları için Ukraynaca orijinalinin yanı sıra, İngilizceye de çevrilmiştir. Poliçe formumuzun örneği : 2- FAT Hizmeti (Uçuşlar, Konaklama, Transferler ve diğer)

İlk önce size seyahat tarihlerinizle alakalı bulabileceğimiz en uygun uçuşları size sunarız. Seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Bu hizmetin en faydalı kısmı konaklamadır. Sizi son birkaç yıldır çalıştığımız, bir web sitesine yönlendireceğiz. Size uygun ve iyi görüntülenmiş birçok seçenek sunacaklardır. Site oldukça iyi tasarlanmıştır. Anlaşmamızın en iyi yanı, bizim aracılığımızla satın alırsanız size % 5 ila % 15 arasında bir indirim verecek olmalarıdır. Doğrudan onlara giderseniz bu indirimi vermeyeceklerdir. Örneğin, 2 haftalık bir tatil için yapacağınız tassaruf, bize ödeyeceğiniz 69 TL hizmet ücretinden çok daha fazla olacaktır.

Ayrıca havalimanı ile şehir arasında veya başka bir şehre ulaşım için en iyi seçenekleri bulmanıza da yardımcı olacağız. Veya Ukrayna'ya yapacağınız seyahatinizle ilgili olarak, ihtiyacınız olabilecek herhangi bir konuda yardımcı olacağız. Mesela, İngilizce/Rusça çeviri veya şehir turları / rehberleri vb.

3- GARRTEST Hizmeti (Devlet Onaylı ve Sonucu Aktarılan PCR Klinik Testi)

KIRMIZI BÖLGE de bulunan bir ülkeden seyahat ediyorsanız, Ukrayna’ya girişte telefonunuza 'Dii Vdoma' adlı bir uygulamayı yüklemeniz gerekecektir. Bu amaçla, ikincil bir telefon veya çift Sim Kart kabul eden bir telefon alabilirsiniz. Ukrayna Sim Kartına ihtiyacınız olacak. Sim kartınızı yükleyin ve havalimanına varışınızdan 24 saat içinde uygulamayı başlatın. En az 2 hafta kalacağınızı belirttiğiniz bu adreste, talep edildiğinde ara sıra kendinizin fotoğrafını çekmeniz istenecektir. Bu adres, Ukrayna'nın herhangi bir yerinde olabilir. Ancak bu süre içinde bu adresten taşınmanıza veya değiştirmenize izin verilmeyecektir. Bu adres bir otel veya özel konaklama yeri de olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen KIRMIZI BÖLGE sayfamızı ziyaret edin.

Sürekli o adreste kalmaktan kurtulmak veya bu 2 haftalık süreyi kısaltmak için, bir klinikte PCR testi yaptırabilirsiniz. Bu, özel veya devlet onaylı bir klinik olabilir. Fakat bu test, devlet onaylı test olmalıdır. Kriterlere uymayacağından, lütfen ucuz testlerden kaçının.

Gelişinizin aynı günü veya ertesi günü için size bir test rezervasyonu yapabiliriz. Test sonuçlarınızı klinikten alıp ve ilgili makamlara hızlı bir şekilde aktardığımız bir servistir. Çoğu kişinin sonuçları bir gün sonra elde edilip, ‘Dii Vdoma’ uygulamasından çıkarılır. Şu anda 8 şehirde faaliyetimiz var. KIEVKHARKOVPOLTAVALVIVODESSADNIPROZAPORIZHIA ve BERDYANSK.

Bu şehirler hakkında daha fazla bilgi okumak için, lütfen renklendirilmiş bağlantılara tıklayın veya alternatif olarak sayfanın üst kısmındaki menümüzden seçiniz. Bulduğumuz en ucuz test hizmeti şu anda Kiev'de, 900 uah (26,00 £) Fiyat ve test sonuç süreleri her şehre göre değişebilir.

Bizimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz, email ; 

visitUKRinfo@gmail.com   Ukrayna seyahatinizle ilgili ücretsiz bilgi 

visitUKRsales@gmail.com   Satış ve Ödemeler için 

Ayrıca SADECE Whatsapp veya Viber ‘ dan 

+380932577303 veya +447500845573

Bize İngilizce, Türkçe, Ukraynaca ve Rusça yazarsanız, ana dilini konuşan kişiler tercih ettikleri dilde cevap yazacaktır. Bize, Google Translate'i yazışmalar için kullanacağımız diğer dillerde de yazabilirsiniz.

Bu sayfayı (Ana Sayfa) Türkçe (Türkçe) veya Rusça (Русский) görüntülemek için lütfen BURAYA tıklayınız.

PayPal'ı kabul ediyoruz. PayPal hesabınız yoksa veya oluşturmak istemiyorsanız, ödeme için herhangi bir büyük Kredi ve Banka kartını da kabul edeceklerdir.

Web sitemizde güvenli ödeme için SSL sertifikası bulunmaktadır. Ayrıca normal Paypal Alıcı Koruması kapsamındasınız.

Türk banka hesabı sahipleri için, PayPal kabul edilmediğinden, bize yazışma sırasında ayrıntıları vereceğimiz bir Türk banka hesabına doğrudan banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz. Fiyatı 69 TL.

Sağladığımız hizmetlerden herhangi biri için lütfen 9,00 £ ödeyin.

Daha sonra, sorgunuz ve ihtiyacınız olan hizmet türü ile bizimle iletişime geçin, UKRsales@gmail.com adresini ziyaret edin.

UKRI Hizmeti: Ukrayna merkezli Covid-19 Insurance

FAT Hizmeti: Uçuş Konaklama Transferleri ve Daha Fazlası

GARRTEST Hizmeti: Devlet Onaylı Sonuç Cevaplı Testi


Всем привет, меня зовут Брент! Я британский турок и имею степень бакалавра как инвестиционный советник, а так же  степень доктора экономики в Университетском колледже Лондона. В настоящее время я живу в Украине и, также, в Эссексе и Лондоне, Великобритания.

Я объездил много городов в Украине за последние 5-6 лет и  почти все страны Европы (исключая Лихтенштейн :)

Стоит заметить, что из-за ограничений Covid-19 сейчас много путаницы, особенно для людей, которые предполагают посетить Украину. Пока Украина открыта для посетителей и туристов: люди, рестораны, ночные клубы и т.д. по-прежнему работают почти на полную мощность днем ​​и ночью.

Наша команда занималась сбором информации с момента начала последних событий и теперь владеет обширной базой данных о клиниках, страховщиках, министерствах, поставщиках жилья, авиакомпаниях, автобусах, поездах, телефонных компаниях, туроператорах и т. д. Помимо того, что нам уже удалось собрать довольно много данных, мы обновляем их каждый день.

Также, я создал канал на YouTube под названием P2GO TV. Советую Вам подписаться, чтобы получать все последние новости путешествий и туризма в Украине и информацию о наших услугах.

 

Мы предлагаем следующие услуги:

1- Страхование Covid19 в Украине

Это обязательное медицинское страхование от COVID-19 в Украине, которое покрывает ваши медицинские расходы, если вам когда-либо понадобится лечение, связанное с Covid19, во время вашего пребывания в Украине. Эта страховка нужна каждому нерезиденту Украины еще до посадки в самолет, без страхового полиса авиаперевозчик имеет право отказать Вам в посадке.

Если Вы путешествуете из страны ЗЕЛЕНОЙ ЗОНЫ , это является единственным требованием властей Украины. Если  же Вы путешествуете из страны КРАСНОЙ ЗОНЫ помимо страхового полиса Вам так же может понадобиться прохождение теста, об этом мы разъясняем ниже. Чтобы посмотреть обновленный список стран, перейдите по цветным ссылкам интересующего вас раздела или посетите соответствующие веб-страницы. Наша цена в 9 фунтов (это около 900 русских рублей), вероятно, самая низкая на рынке. Компании, с которыми мы сотрудничаем, являются надежными и безопасными украинскими страховыми компаниями в работе с которыми мы  действуем от ВАШЕГО имени и являемся свидетелями транзакции, так же мы обязуемся защищать Ваши права в случае возникновения спора в будущем.

Еще одним положительным моментом является то, что условия по договору могут выполняться уже на следующий рабочий день заключения договора. Это является веским преимуществом, если Вам необходимо въехать в ближайшее время, так как некоторым страховщикам для этого требуется 1-2 недели. 

Максимальный страховой полис составляет 10 000 грн и действует в течение 1 МЕСЯЦА для лиц младше 55 лет. Скидки для детей, к сожалению, отсутствуют.Так же мы не предлагаем скидки на меньшее количество дней. Если Вам больше 55 лет или Вам требуется более длительный срок или более объемный размер покрытия, сообщите об этом при обращении к нам и мы предоставим Вам актуальный прайс. В любом случае эта политика соответствует юридическим требованиям для въезда на Украину нерезидентов и будет удовлетворительной для органов пограничного контроля Украины. При состоявшейся сделке, мы отправим вам PDF-файл с Вашим страховым полисом по электронной почте. Также мы настоятельно рекомендуем иметь бумажную распечатку для предоставления пограничному контролю по прибытии в страну или вашей авиакомпании перед посадкой. Также мы сохраняем для Вас единственный законный оригинал с печатью и отправим его по любому украинскому адресу БЕСПЛАТНО в случае просьбы Вашей страховой компании, либо по Вашей просьбе. Только высшее руководство VisitUKR имеет доступ к любым документам и после прекращения действия Вашего договора, вся информация будет уничтожена. Посетите нашу страницу отказа от ответственности ЗДЕСЬ для дальнейшего ознакомления.

Вы также можете посетить нашу страницу политики конфиденциальности ЗДЕСЬ, где вы можете найти информацию о наших принципах защиты данных.

VisitUKR и его веб-сайт VisitUKR.com являются активами нашей основной компании S80 Advertising Limited. Это частная компания с ограниченной ответственностью с номером компании 12779493. Подотчетна юрисдикции, охватывающей Англию и Уэльс. Вот копия нашего Свидетельства о регистрации:

А так же ознакомиться с примером страхового соглашения:

2-
Авиабилеты, проживание, трансферы и прочее

Мы предложим Вам наиболее подходящие рейсы, которые мы найдем, соответствующие Вашим датам поездки. Вы можете сделать свой выбор соответственно.

Самая выгодная часть этой услуги - это проживание. Мы направим Вас на веб-сайт, с которым мы работаем последние несколько лет, они предоставляют нам самые дешевые и хорошо зарекомендовавшие себя варианты. Лучшая часть нашей сделки заключается в том, что они предоставят Вам скидку от 5% до 15%, в случае если Вы купите ее через нас.  Например, во время двухнедельного отпуска эта экономия намного превышает плату за обслуживание в размере 9 фунтов стерлингов( около 900 русских рублей), которую Вы нам заплатите.

Также мы поможем Вам подобрать оптимальные варианты трансфера между аэропортом и городом или трансфер в другой город. Также со всем остальным, в чем Вам может понадобится помощь, связанная с Вашим путешествием по Украине. Например, экскурсии по городу / гиды и др.

3- Утвержденный правительством клинический тест ПЦР с отменой карантина в случае отрицательного результата.

Если Вы путешествуете из страны КРАСНОЙ ЗОНЫ , по прибытии Вам необходимо будет загрузить приложение «Дій вдома» на свой телефон. Вы можете приобрести дополнительный телефон или телефон, который принимает две сим-карты т.к Вам понадобится украинская сим-карта. Загрузите сим-карту и запустите приложение через 12-24 часа после прибытия в аэропорт. Вам будет предложено предоставлять свои фото с отметкой геолокации по указанному при пересечении границы адресу гостиницы или частного жилья, как адресу двухнедельной изоляции. Этот адрес может быть где угодно в Украине. Но Вам стоит учитывать тот факт, что Вы не сможете изменить этот адрес в течение этого периода. Советуем Вам посетить нашу страницу КРАСНОЙ ЗОНЫ для получения дополнительной информации.

Чтобы избежать изоляции или сократить это время, Вы можете пройти тест в клинике. Это может быть частная или утвержденная государством клиника. Также это должен быть одобренный правительством тест. Пожалуйста, воздержитесь от дешевых тестов, так как они не подходят под критерии.

Мы забронируем для Вас тест в тот же день или на следующий день после Вашего приезда. Вы будете оповещены о результате теста по электронной почте, а так же в приложении о том, что необходимость изоляции снята. В большинстве случаев это происходит уже через день после прохождения теста. На данный момент мы обслуживаем 8 городов. 
КИЕВХАРЬКОВПОЛТАВАЛЬВОВОДЕССАДНЕПРЗАПОРОЖЬЕ 
и БЕРДЯНСК . Самую дешевую услугу мы нашли в Киеве по цене 900 грн. Цена и время результата могут меняться в зависимости от города.

Вы можете связаться с нами по адресу;

visitUKRinfo@gmail.com чтобы получить бесплатную информацию для Вашего путешествия в Украину.

visitUKRsales@gmail.com по любым вопросам продаж.

Также Whatsapp или Viber

+380932577303 или +447500845573

Если Вы напишете нам на английском, турецком, украинском и русском языках, носители языка ответят на желаемом языке. Вы также можете написать нам на других языках, мы будем использовать Google Translate для переписки.

Мы принимаем PayPal  а так же любые кредитные и дебетовые карты, если у Вас нет учетной записи PayPal или Вы не хотите ее создавать.

На нашем сайте есть SSL-сертификат для безопасной оплаты. На вас также распространяется стандартная защита покупателей Paypal.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Прокрутите, пожалуйста, вниз для ознакомления с информацией на русском языке. 


Herkese merhaba, ismim Bülent. Normalde yatırım danışmanıyım. Eğitimim University College London BSc Ekonomi. 2 çocuğum var ve şu anda Ukrayna'da ve ayrıca Essex ve Londra, İngiltere’de yaşıyorum.

Son 5-6 yılda Ukrayna'nın birçok şehrini gezdim. Ayrıca Avrupa'nın hemen hemen her ülkesini (Liechtenstein dahil :)

Covid19 kısıtlamaları nedeniyle Ukrayna'yı ziyaret etmeyi düşünen insanlar için biraz karmaşalık mevcut. Şu an Ukrayna ziyaretçilere ve turistlere açık. Gezilecek yerler, restoranlar, gece hayatı vb. gece gündüz neredeyse tam kapasite işlemektedir.

Ayrıca P2GO TV adında bir YouTube kanalı kurdum. Ukrayna ile ilgili en son seyahat, turizm haberleri ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen abone olun.

Operasyon ekibimiz, son gelişmelerden bu yana, Klinikler, Sigortacılar, Bakanlıklar, Konaklama mekanları, Havayolları, Otobüsler, Trenler, Telefon şirketleri, Tur operatörleri vb. ile ilgili birçok veri topladı. Her gün de daha fazla bilgi edinip ve geliştiriyoruz.

Sattığımız ürünler:

1- UKRI Hizmeti (Ukrayna faaliyetli zorunlu Covid19 Sigortası)

Bu, Ukrayna'da kaldığınız süre boyunca Covid19 ile ilgili bir tedaviye ihtiyacınız olursa, sağlık harcamalarını karşılayan, Ukrayna faaliyetli zorunlu covid-19 sağlık sigortasıdır. Ukrayna'da ikamet etmeyen herkes uçağa binmeden önce bu sigortaya ihtiyacı vardır. Aksi takdirde uçağa alınmayabilir, veya geri gönderilme riski ile karşılaşabilirsiniz. 

YEŞİL BÖLGE bir ülkeden seyahat ediyorsanız, bu sigorta Ukrayna yetkililerin sizden isteyeceği tek belgedir. KIRMIZI BÖLGE bir ülkeden seyahat ediyorsanız, bu sigortaya ve ayrıca aşağıda açıklayacağımız diğer gereksinimlere de ihtiyacınız olacaktır. Güncellenmiş tam liste için, lütfen renkli bağlantılara tıklayın veya ilgili web sayfalarımızı ziyaret edin. 69 TL muhtemelen piyasadaki en uygun fiyattır. Çalıştığımız şirketler köklü Ukraynalı Sigorta kuruluşları ve güvenlidir. Ayrıca SİZİN adına aracı olarak hareket ettiğimiz ve işleme tanık olduğumuz için daha da güvenilir hale gelir. Biz, sizin adınıza, ileride oluşacak bir ihtilaf durumunda sizin haklarınızı korumakla yükümlüyüzdür.

Bu sigortanın bir başka olumlu yanı, aynı iş günü içinde başlatabilmemizdir. Bazı sigortacıların poliçenizi başlatmak için en az 1 veya 2 haftaya ihtiyacı vardır. Yakın zamanda seyahat etmeyi düşünüyorsanız oldukça avantajlıdır.

Poliçe maksimum teminatı, 55 yaşın altındaki herkes için, 10.000 uah dır  ve 1 AY sürer. Çocuklar için indirim yapılmaz. Daha az gün için indirimli fiyat sunmuyoruz. 55 yaşın üzerindeyseniz, daha uzun bir zaman ölçeğine veya daha yüksek bir maksimum teminata ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçtiğinizde bunu belirtin. Size, yine uygun bir fiyat sunacağız. Bu poliçe, ülkede ikamet etmeyenlerin Ukrayna'ya girişine ilişkin yasal gerekliliği yerine getirmekte ve Ukrayna Yetkililerinin Sınır Kontrolü için yeterli olacaktır. Size e-posta ile bir PDF dosyası göndereceğiz. Varışınızda veya uçağa binmeden önce havayoluna, Sınır Kontrolüne ibraz etmeniz için bir kağıt çıktıyı şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca, tek yasal ve damgalı orijinal belgeyi de sizin için saklayacağız. Gelecekte herhangi bir talepte bulunulduğunda, Sigorta sağlayıcınız isterse, herhangi bir Ukrayna adresine ÜCRETSİZ olarak postalayacağız. Yalnızca VisitUKR'ın üst yönetiminin, bu dosya ve bilgilere erişebilir yetkisi vardır. Poliçenin sona ermesi üzerine, yok edilir. Daha fazla bilgi için lütfen Yasal Uyarı Sayfamızı BURAYA tıklayarak ziyaret edin.

Veri Koruma İlkelerimiz ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz, Gizlilik Koşulları sayfamızı da BURAYA tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

VisitUKR ve web sitesi VisitUKR.com, S80 Advertising Limited ana şirketimizin varlıklarıdır. 12779493 Şirket Numaralı Özel Limited Şirkettir. İngiltere ve Galler'i kapsayan yasal yargı mahkemelerine tabidir. İşte Kuruluş Belgesinin bir kopyası:Poliçemiz, yabancı ziyaretçilerin daha iyi okuyup anlamaları için Ukraynaca orijinalinin yanı sıra, İngilizceye de çevrilmiştir. Poliçe formumuzun örneği : 2- FAT Hizmeti (Uçuşlar, Konaklama, Transferler ve diğer)

İlk önce size seyahat tarihlerinizle alakalı bulabileceğimiz en uygun uçuşları size sunarız. Seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Bu hizmetin en faydalı kısmı konaklamadır. Sizi son birkaç yıldır çalıştığımız, bir web sitesine yönlendireceğiz. Size uygun ve iyi görüntülenmiş birçok seçenek sunacaklardır. Site oldukça iyi tasarlanmıştır. Anlaşmamızın en iyi yanı, bizim aracılığımızla satın alırsanız size % 5 ila % 15 arasında bir indirim verecek olmalarıdır. Doğrudan onlara giderseniz bu indirimi vermeyeceklerdir. Örneğin, 2 haftalık bir tatil için yapacağınız tassaruf, bize ödeyeceğiniz 69 TL hizmet ücretinden çok daha fazla olacaktır.

Ayrıca havalimanı ile şehir arasında veya başka bir şehre ulaşım için en iyi seçenekleri bulmanıza da yardımcı olacağız. Veya Ukrayna'ya yapacağınız seyahatinizle ilgili olarak, ihtiyacınız olabilecek herhangi bir konuda yardımcı olacağız. Mesela, İngilizce/Rusça çeviri veya şehir turları / rehberleri vb.

3- GARRTEST Hizmeti (Devlet Onaylı ve Sonucu Aktarılan PCR Klinik Testi)

KIRMIZI BÖLGE de bulunan bir ülkeden seyahat ediyorsanız, Ukrayna’ya girişte telefonunuza 'Dii Vdoma' adlı bir uygulamayı yüklemeniz gerekecektir. Bu amaçla, ikincil bir telefon veya çift Sim Kart kabul eden bir telefon alabilirsiniz. Ukrayna Sim Kartına ihtiyacınız olacak. Sim kartınızı yükleyin ve havalimanına varışınızdan 24 saat içinde uygulamayı başlatın. En az 2 hafta kalacağınızı belirttiğiniz bu adreste, talep edildiğinde ara sıra kendinizin fotoğrafını çekmeniz istenecektir. Bu adres, Ukrayna'nın herhangi bir yerinde olabilir. Ancak bu süre içinde bu adresten taşınmanıza veya değiştirmenize izin verilmeyecektir. Bu adres bir otel veya özel konaklama yeri de olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen KIRMIZI BÖLGE sayfamızı ziyaret edin.

Sürekli o adreste kalmaktan kurtulmak veya bu 2 haftalık süreyi kısaltmak için, bir klinikte PCR testi yaptırabilirsiniz. Bu, özel veya devlet onaylı bir klinik olabilir. Fakat bu test, devlet onaylı test olmalıdır. Kriterlere uymayacağından, lütfen ucuz testlerden kaçının.

Gelişinizin aynı günü veya ertesi günü için size bir test rezervasyonu yapabiliriz. Test sonuçlarınızı klinikten alıp ve ilgili makamlara hızlı bir şekilde aktardığımız bir servistir. Çoğu kişinin sonuçları bir gün sonra elde edilip, ‘Dii Vdoma’ uygulamasından çıkarılır. Şu anda 8 şehirde faaliyetimiz var. KIEV, KHARKOV, POLTAVA, LVIV, ODESSA, DNIPRO, ZAPORIZHIA ve BERDYANSK.

Bu şehirler hakkında daha fazla bilgi okumak için, lütfen renklendirilmiş bağlantılara tıklayın veya alternatif olarak sayfanın üst kısmındaki menümüzden seçiniz. Bulduğumuz en ucuz test hizmeti şu anda Kiev'de, 900 uah (26,00 £) Fiyat ve test sonuç süreleri her şehre göre değişebilir.

Bizimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz, email ; 

visitUKRinfo@gmail.com   Ukrayna seyahatinizle ilgili ücretsiz bilgi 

visitUKRsales@gmail.com   Satış ve Ödemeler için 

Ayrıca SADECE Whatsapp veya Viber ‘ dan 

+380932577303 veya +447500845573

Bize İngilizce, Türkçe, Ukraynaca ve Rusça yazarsanız, ana dilini konuşan kişiler tercih ettikleri dilde cevap yazacaktır. Bize, Google Translate'i yazışmalar için kullanacağımız diğer dillerde de yazabilirsiniz.

Bu sayfayı (Ana Sayfa) Türkçe (Türkçe) veya Rusça (Русский) görüntülemek için lütfen BURAYA tıklayınız.

PayPal'ı kabul ediyoruz. PayPal hesabınız yoksa veya oluşturmak istemiyorsanız, ödeme için herhangi bir büyük Kredi ve Banka kartını da kabul edeceklerdir.

Web sitemizde güvenli ödeme için SSL sertifikası bulunmaktadır. Ayrıca normal Paypal Alıcı Koruması kapsamındasınız.

Türk banka hesabı sahipleri için, PayPal kabul edilmediğinden, bize yazışma sırasında ayrıntıları vereceğimiz bir Türk banka hesabına doğrudan banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz. Fiyatı 69 TL.

Sağladığımız hizmetlerden herhangi biri için lütfen 9,00 £ ödeyin.

Daha sonra, sorgunuz ve ihtiyacınız olan hizmet türü ile bizimle iletişime geçin, UKRsales@gmail.com adresini ziyaret edin.

UKRI Hizmeti: Ukrayna merkezli Covid-19 Insurance

FAT Hizmeti: Uçuş Konaklama Transferleri ve Daha Fazlası

GARRTEST Hizmeti: Devlet Onaylı Sonuç Cevaplı Testi


Всем привет, меня зовут Брент! Я британский турок и имею степень бакалавра как инвестиционный советник, а так же  степень доктора экономики в Университетском колледже Лондона. В настоящее время я живу в Украине и, также, в Эссексе и Лондоне, Великобритания.

Я объездил много городов в Украине за последние 5-6 лет и  почти все страны Европы (исключая Лихтенштейн :)

Стоит заметить, что из-за ограничений Covid-19 сейчас много путаницы, особенно для людей, которые предполагают посетить Украину. Пока Украина открыта для посетителей и туристов: люди, рестораны, ночные клубы и т.д. по-прежнему работают почти на полную мощность днем ​​и ночью.

Наша команда занималась сбором информации с момента начала последних событий и теперь владеет обширной базой данных о клиниках, страховщиках, министерствах, поставщиках жилья, авиакомпаниях, автобусах, поездах, телефонных компаниях, туроператорах и т. д. Помимо того, что нам уже удалось собрать довольно много данных, мы обновляем их каждый день.

Также, я создал канал на YouTube под названием P2GO TV. Советую Вам подписаться, чтобы получать все последние новости путешествий и туризма в Украине и информацию о наших услугах.

 Мы предлагаем следующие услуги:

1- Страхование Covid19 в Украине

Это обязательное медицинское страхование от COVID-19 в Украине, которое покрывает ваши медицинские расходы, если вам когда-либо понадобится лечение, связанное с Covid19, во время вашего пребывания в Украине. Эта страховка нужна каждому нерезиденту Украины еще до посадки в самолет, без страхового полиса авиаперевозчик имеет право отказать Вам в посадке.

Если Вы путешествуете из страны ЗЕЛЕНОЙ ЗОНЫ , это является единственным требованием властей Украины. Если  же Вы путешествуете из страны КРАСНОЙ ЗОНЫ помимо страхового полиса Вам так же может понадобиться прохождение теста, об этом мы разъясняем ниже. Чтобы посмотреть обновленный список стран, перейдите по цветным ссылкам интересующего вас раздела или посетите соответствующие веб-страницы. Наша цена в 9 фунтов (это около 900 русских рублей), вероятно, самая низкая на рынке. Компании, с которыми мы сотрудничаем, являются надежными и безопасными украинскими страховыми компаниями в работе с которыми мы  действуем от ВАШЕГО имени и являемся свидетелями транзакции, так же мы обязуемся защищать Ваши права в случае возникновения спора в будущем.

Еще одним положительным моментом является то, что условия по договору могут выполняться уже на следующий рабочий день заключения договора. Это является веским преимуществом, если Вам необходимо въехать в ближайшее время, так как некоторым страховщикам для этого требуется 1-2 недели. 

Максимальный страховой полис составляет 10 000 грн и действует в течение 1 МЕСЯЦА для лиц младше 55 лет. Скидки для детей, к сожалению, отсутствуют.Так же мы не предлагаем скидки на меньшее количество дней. Если Вам больше 55 лет или Вам требуется более длительный срок или более объемный размер покрытия, сообщите об этом при обращении к нам и мы предоставим Вам актуальный прайс. В любом случае эта политика соответствует юридическим требованиям для въезда на Украину нерезидентов и будет удовлетворительной для органов пограничного контроля Украины. При состоявшейся сделке, мы отправим вам PDF-файл с Вашим страховым полисом по электронной почте. Также мы настоятельно рекомендуем иметь бумажную распечатку для предоставления пограничному контролю по прибытии в страну или вашей авиакомпании перед посадкой. Также мы сохраняем для Вас единственный законный оригинал с печатью и отправим его по любому украинскому адресу БЕСПЛАТНО в случае просьбы Вашей страховой компании, либо по Вашей просьбе. Только высшее руководство VisitUKR имеет доступ к любым документам и после прекращения действия Вашего договора, вся информация будет уничтожена. Посетите нашу страницу отказа от ответственности ЗДЕСЬ для дальнейшего ознакомления.

Вы также можете посетить нашу страницу политики конфиденциальности ЗДЕСЬ, где вы можете найти информацию о наших принципах защиты данных.

VisitUKR и его веб-сайт VisitUKR.com являются активами нашей основной компании S80 Advertising Limited. Это частная компания с ограниченной ответственностью с номером компании 12779493. Подотчетна юрисдикции, охватывающей Англию и Уэльс. Вот копия нашего Свидетельства о регистрации: 

2- Авиабилеты, проживание, трансферы и прочее

Мы предложим Вам наиболее подходящие рейсы, которые мы найдем, соответствующие Вашим датам поездки. Вы можете сделать свой выбор соответственно.

Самая выгодная часть этой услуги - это проживание. Мы направим Вас на веб-сайт, с которым мы работаем последние несколько лет, они предоставляют нам самые дешевые и хорошо зарекомендовавшие себя варианты. Лучшая часть нашей сделки заключается в том, что они предоставят Вам скидку от 5% до 15%, в случае если Вы купите ее через нас.  Например, во время двухнедельного отпуска эта экономия намного превышает плату за обслуживание в размере 9 фунтов стерлингов( около 900 русских рублей), которую Вы нам заплатите.

Также мы поможем Вам подобрать оптимальные варианты трансфера между аэропортом и городом или трансфер в другой город. Также со всем остальным, в чем Вам может понадобится помощь, связанная с Вашим путешествием по Украине. Например, экскурсии по городу / гиды и др.

3- Утвержденный правительством клинический тест ПЦР с отменой карантина в случае отрицательного результата.

Если Вы путешествуете из страны КРАСНОЙ ЗОНЫ , по прибытии Вам необходимо будет загрузить приложение «Дій вдома» на свой телефон. Вы можете приобрести дополнительный телефон или телефон, который принимает две сим-карты т.к Вам понадобится украинская сим-карта. Загрузите сим-карту и запустите приложение через 12-24 часа после прибытия в аэропорт. Вам будет предложено предоставлять свои фото с отметкой геолокации по указанному при пересечении границы адресу гостиницы или частного жилья, как адресу двухнедельной изоляции. Этот адрес может быть где угодно в Украине. Но Вам стоит учитывать тот факт, что Вы не сможете изменить этот адрес в течение этого периода. Советуем Вам посетить нашу страницу КРАСНОЙ ЗОНЫ для получения дополнительной информации.

Чтобы избежать изоляции или сократить это время, Вы можете пройти тест в клинике. Это может быть частная или утвержденная государством клиника. Также это должен быть одобренный правительством тест. Пожалуйста, воздержитесь от дешевых тестов, так как они не подходят под критерии.

Мы забронируем для Вас тест в тот же день или на следующий день после Вашего приезда. Вы будете оповещены о результате теста по электронной почте, а так же в приложении о том, что необходимость изоляции снята. В большинстве случаев это происходит уже через день после прохождения теста. На данный момент мы обслуживаем 8 городов. 
КИЕВХАРЬКОВПОЛТАВАЛЬВОВ,
ОДЕССАДНЕПРЗАПОРОЖЬЕ
и БЕРДЯНСК . Самую дешевую услугу мы нашли в Киеве по цене 900 грн. Цена и время результата могут меняться в зависимости от города.

Вы можете связаться с нами по адресу;

visitUKRinfo@gmail.com чтобы получить бесплатную информацию для Вашего путешествия в Украину.

visitUKRsales@gmail.com по любым вопросам продаж.

Также Whatsapp или Viber

+380932577303 или +447500845573

Если Вы напишете нам на английском, турецком, украинском и русском языках, носители языка ответят на желаемом языке. Вы также можете написать нам на других языках, мы будем использовать Google Translate для переписки.

Мы принимаем PayPal  а так же любые кредитные и дебетовые карты, если у Вас нет учетной записи PayPal или Вы не хотите ее создавать.

На нашем сайте есть SSL-сертификат для безопасной оплаты. На вас также распространяется стандартная защита покупателей Paypal.

Please pay £ 9.00 for any of the service we supply.

Afterwards, contact us with your inquiry and type of service you require at, visitUKRsales@gmail.com

UKRI Service                 : Ukrainian based Covid-19 Insurance
FAT Service                   : Flights Accommodation Transfers & More
GARRTEST Service        : Government Approved Result Responded Test

£ 9.00